cds-32-w

CNC soustruhy CHIAN CHYUN

Čtvrtek 23.1.2020

Investice do kvalitního strojního vybavení vždy posune výrobní program. Vede k vyšší efektivitě, dovolí realizovat náročnější zakázky, v jisté míře snižuje i počet zmetků. V nabídce moderních výrobců je možné do detailu specifikovat nároky konkrétního provozu a vybrat zařízení, které pokryje nejen současné potřeby, ale které se pružně přizpůsobí dalšímu vývoji.

CNC soustruhy CHIAN CHYUN

CHIAN CHYUN plně vyhovuje nárokům na strojní výrobní zařízení. CNC soustruhy využívají automaticky řízené podávání materiálu, zapojují bezpečnostní prvky, které garantují nejen přesnost prováděné práce a upozorní na jakékoli odchylky, ale navíc účinně chrání i obsluhu. Nejoblíbenější prodávané modely tohoto výrobce jsou tyto tři typy.

CDS soustruhy

CDS soustruhy jsou konstruovány s důrazem na vysokou produktivitu jednodušších dílů  a pro velké série. Stabilní konstrukce zaručuje tuhost stroje a zajišťuje přesné obrábění a dlouhodobou stabilitu. Stroje vyhoví i v náročném zatížení stálého provozu.
Výhodou jsou dva lineární stoly s posuvy v osách X a Z a dvě identická protivřetena, která pracují nezávisle na sobě. Stroj samozřejmě zvládá všechny běžné operace jako soustružení, vrtání, řezání závitů, upichování. Stroje CDS jsou tím správným strojem na zvýšení produktivity a snížení nákladů na výrobu.

CB soustruhy

CB soustruhy navrhují ideální vybavení pro komplikované obrábění součástí v jedné operaci. Patří mezi nejvšestrannější CNC soustruhy. Pokud jde o univerzálnost, řada CNC soustruhů CB plně splní vaše očekávání. Bez ohledu na to, jakou operaci zadáte, stroj plynule zvládne soustružení, frézování, vrtání, řezání závitů, řezání, boční soustružení a obrábění. Stroj je opět vybaven 2 vřeteny a je díky nim schopen zvládnout náročné operace. Dokáže vyrobit kompletní a hotový dílce bez nutnosti dalších operací. Lze tak dosáhnout vyšší účinnosti, vyšší ziskovost a samozřejmě také výrazné zkrácení doby výroby jako takové. Systém využívá posuvnou konstrukci vřeteníku, kombinace hlavní a vedlejší osy, a dovoluje pracovat s průměrem tyčového materiálu 32 nebo 36 mm. Stroj má lineární vedení, a rychloposuvy 30m/min .

NCY soustruhy

Ve skutečnosti se jedná o identický stroj k modelu CB. Soustruhy NCY zvládají  náročné operace, ale bez protivřetena. I zde je využita stabilní posuvná konstrukce vřeteníku, materiál z tyče o průměrech 36 nebo 32 mm je opracován v osách X, Y a Z se stejně rychlým posuvem, který činí až 30 m / min. Robustně postavená litinová základna garantuje stabilitu a odolnost i při náročném zatížení.

S CNC soustruhem CHIAN CHYUN můžete provádět soustružení, frézování, vrtání, vrtání, řezání a soustružení v jedné operaci. Posuvná konstrukce vřeteníku v kombinaci s CNC řízením na PC nabízí mimořádně vysokou účinnost a přesné obrábění.  

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun