Prodej CNC soustruhů a obráběcích center

CNC Soustruhy

CNC soustruhy jsou mimořádným přínosem výrobě. Zajistí přesné a efektivní produkční obrábění. Výkon a jednoduché ovládání rozšiřuje využití i do nepřetržitých výrobních provozů. Naše nabídka plně vyhoví kovoobráběcímu průmyslu i dalším oborům.

Představujeme kompletní portfolio CNC soustruhů pro vertikální i horizontální obrábění, zastoupeny jsou i multifunkční stroje a dlouhotočné automaty. Rádi vám přiblížíme jednotlivé typy a doporučíme vhodnou variantu s ohledem na nároky vaší výroby i zpracovávaný materiál. Zařízení odebíráme pouze od osvědčených výrobců s možností přizpůsobit ovládání konkrétním potřebám.

CNC Obráběcí centra

Několikaosá zařízení dokážou zajistit zpracování materiálu ve vysoké kvalitě. Výhodná je také rychlost pracovního postupu a jednoduchost ovládání. CNC centra výrazně zvýší efektivitu provozu, zajistí zpracování atypických obrobků v krátkém čase a při sériové výrobě sníží náklady na provoz i potřebný počet pracovních míst. CNC centra je možné zařadit i do nepřetržitého provozu.

Nabízíme vám kvalitní stroje pro jakýkoli obor a výrobu. Představíme vám vhodné typy a pomůžeme definovat konkrétní nároky. Zařízení zajistíme včetně zaškolení, garantujeme plný záruční i pozáruční servis.

Podavače tyčí

Nabízíme vám ucelené portfolio CNC soustruhů a center pro výrobu a zpracování běžných materiálů. Speciálně uzpůsobené stroje výrazně zrychlí výrobu obrobků, sníží náklady na počet pracovních míst a umožní rozvinout výrobu i do nepřetržitého provozu. Automaty pro podávání dlouhých i krátkých tyčí, poloautomaty i příslušenství k podavačům zlepší obsluhu strojů, předejdou časové ztrátě a vedou materiál s vyšší přesností a plynulostí. Dodáme vám podavače přesně podle specifik používaných strojů. Garantujeme kvalitní zařízení s plným záručním i pozáručním servisem.

Příslušenství ke strojům

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun