DRŽÁKY NÁSTROJŮ

Upínací techniku jsme schopni dodat přesně podle definovaných požadavků. Přiblížíme vám konkrétní možnosti podle vybraného výrobního stroje, typu opracovávaného materiálu i způsobu zatížení.

Držáky nástrojů

I relativní detaily rozhodují o kvalitě práce. Na výsledku kvalitně opracovaného obrobku se podílí nejen přesné vedení nástroje, jeho ostrost a plynulé podávání materiálu. Důležitým prvkem jsou mimo jiné i držáky nástrojů, které fixují výrobní prostředek a pomáhají docílit naprosté přesnosti podle zadaného postupu úkonů.  Současně se širokou nabídkou specializovaných strojů pro obrábění pevných materiálů vám nabízíme i kompletní portfolio držáků. Pro jakékoli procesy nebo aplikace pro vás vybereme držáky z materiálů s vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Vyvážená konstrukce zlepší uchycení nástroje, zrychlí přípravné práce a předejde potížím v průběhu obrábění.

Upínací techniku jsme schopni dodat přesně podle definovaných požadavků. Přiblížíme vám konkrétní možnosti podle vybraného výrobního stroje, typu opracovávaného materiálu i způsobu zatížení. Držáky nástrojů dodáme i pro atypickou nebo malosériovou výrobu.

Jsme schopni zajistit držáky nástrojů od různých výrobců. Více informací na poptávku.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun