O nás

Koran

Na počátku naší existence stál 1. stroj Goodway v České republice. Tehdy jsme měli kovoobráběčskou firmu s klasickými obráběcími stroji a chtěli jsme začít investovat do CNC strojů. Neměli jsme za sebou dlouhou historii a potřebovali jsme dobrý CNC stroj za rozumnou cenu. Na doporučení jsme si vyžádali reference a nabídky z Taiwanu. Zanedlouho jsme zprovozňovali první CNC soustruh Goodway. Se strojem jsme byli spokojeni a chodili se na naše zkušenosti ptát zástupci kovoobraběčských firem z blízkého okolí a později žádali i zprostředkování prodeje. A tak jsme začali.

Naše firma prodává nejen soustruhy, ale i obráběcí centra, podavače tyčí a další příslušenství k obráběcím strojům. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli.

Samozřejmostí je servisní skupina, která zajišťuje záruční i pozáruční opravy mechanických a elektrotechnických součástí strojů a poradenskou činnost.

Dnes se pyšníme 25 lety existence a stovkami prodaných zařízení.

Současně máme vlastní kovovýrobu a naše stroje jsou zde v běžném výrobním procesu. Proto jsme přesvědčeni, že umíme našim zákazníkům vyspecifikovat stroj odpovídající jejich skutečným výrobním potřebám.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2023

Vyrobil FT Sun