cds-42-w

Prodej a servis CNC obráběcích strojů

Středa 23.10.2019

CNC obráběcí stroje nabízí velmi širokou škálu využití ve zpracování materiálů. Umožní vyšší soběstačnost ve výrobě dílů a polotovarů, zároveň rozšiřují nabízené portfolio produktů. Plně automatické stroje řídí systémy, které dokážou přesně upravit rychlost podávaného materiálu, kontrolují průběžně kvalitu zpracování i stav nástrojů. V programu je možné individuálně měnit zadání a přizpůsobit činnosti konkrétním potřebám.

CNC obráběcí stroje nabízí velmi širokou škálu využití ve zpracování materiálů. Umožní vyšší soběstačnost ve výrobě dílů a polotovarů, zároveň rozšiřují nabízené portfolio produktů. Plně automatické stroje řídí systémy, které dokážou přesně upravit rychlost podávaného materiálu, kontrolují průběžně kvalitu zpracování i stav nástrojů. V programu je možné individuálně měnit zadání a přizpůsobit činnosti konkrétním potřebám.

Efektivně vedená výroba

Vertikální i horizontální CNC frézovací centra a CNC soustruhy je možné začlenit do malé, střední i velké výroby.

Produktivní mechanismy dovolí rozšířit okruh práce a posunou výrobu dál. Programovatelná jednotka dovoluje pracovat s nastavením podle konkrétních požadavků, jednoduchými úkony je možné změnit rozsah práce, doplnit zpracování dalšími operacemi, stejně tak omezit probíhající výrobu nebo ji kdykoli přerušit. Doplňkem CNC soustruhů je také automatizované podávání materiálu. Optimální souhra vede k vyšší efektivitě práce a vyžaduje mnohem menší podíle součinnosti s obsluhou.

Zásadní úspora materiálu

Výhodou CNC strojů je možnost neustálého automatizovaného dohledu. Program řídí optimální posouvání materiálu k opracování. Stejným dohledem se řídí i stav nástroje. Jakékoli odchylky od přesnosti jsou zachyceny hned v počátku a je možné provést patřičnou výměnu nebo úpravu. Řízeným dohledem tak lze výrazně omezit zmetkovost. Materiál je plně využitý, mnohdy již není potřeba dodatečná kontrola pracovníkem. Snižuje se také podíl návazné práce a ruční úpravy obrobků. CNC obráběcí stroje vedou současně jak k zvýšení produktivity práce, tak ke snížení nákladů na pracovníky i materiál.

Ochotně vás provedeme řadou modelů CNC strojů. Pomůžeme vám specifikovat požadavky vaší výroby a nabídneme optimální řešení. Součástí služeb je nejen prodej a dodání strojů, ale také kompletní záruční a pozáruční servis.

Specializujeme se na prodej a servis CNC obráběcích strojů. Představované produktové řady vybíráme od osvědčených výrobců, kteří mohou garantovat plný servis a nabídku, která obsáhne všechny požadavky.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun