gtz2600-w

Proč si vybrat CNC soustruhy Goodway?

Středa 31.7.2019

CNC soustruhy obecně znamenají pro každou výrobu přínos. Optimálně řeší sériovou výrobu, najdou uplatnění i při konkrétním zpracování atypické zakázky.

CNC soustruhy jsou zařízení, která jsou schopna výrazně posunout firmu v rozvoji a dovolí nabízet širší portfolio služeb. Výhodou je samozřejmě možnost soustředit se na větší výrobní série, ale i zajistit díly a obrobky pro své vlastní potřeby a vymezit si větší nezávislost. Mezi výrobci soustruhů je dobré rozlišovat a při výběru vzít v úvahu i zkušenost a osvědčeného výrobce. Vhodná výbava stroje se snadným ovládáním může významně rozšířit možnosti produkce, nevhodnými kompromisy, ale naopak dokáže do budoucna snížit schopnosti dalšího rozvoje výroby.

Optimální řešení pro střední i velkokapacitní výrobu

Goodway představuje ucelené portfolio strojů. Nabízí modely pro klasické obrábění, ale i multifunkční centra až se 12ti stanicemi. Stroje zaujmou rychlými časy jednotlivých cyklů. Pomůžou vést plynulejší a efektivnější výrobu. Dovolí snadné programování zpracování obrobku, ale také operativně zasáhnout a průběžně měnit rychlost obrábění.

Stroje těží především ze své stabilní a tuhé konstrukce a kvalitního zpracování. Polohy nástrojů a výkonná vřetena zaručí maximálně přesné obrábění. Automatické systémy navíc hlídají proces výroby a včasně upozorní na jakoukoli odchylku nebo nedostatečnou ostrost obráběcího nástroje. Kvalitním vybavením lze omezit vznik zmetků, snížit náklady na materiál a samozřejmě také ušetřit čas a práci při dodatečné úpravě obrobků. CNC soustruhy Goodway oceníte pro rozsáhlé možnosti od frézování tyčového materiálu, čelní frézování, nebo čelní vrtání.

Rozšíření kapacity výroby

Moderní zařízení nabízí plně programovatelný rozsah práce. Neodchylují se, zajistí pevné vedení materiálu a tím i vysokou kvalitu výrobků. Zařízení je navíc možné dál doplnit automatickým nebo poloautomatickým podavačem materiálu.

Jako specializovaný prodejce vám nabízíme kvalitní vybavení pro odborné dílny a výrobny. Podle konkrétních požadavků vám představíme podrobné technické specifikace modelů a pomůžeme vybrat optimální typ s ohledem na náročnost vaší výroby a plánovaný rozsah prací.

 

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun