sklicidla-w

Pneumatická sklíčidla

Pondělí 20.4.2020

Kleštiny, upínače a sklíčidla jsou zásadním doplňkem pro výrobu na soustruzích, na dlouhotočných automatech, CNC frézkách nebo revolverových strojích.

Kleštiny, upínače a sklíčidla jsou zásadním doplňkem pro výrobu na soustruzích, na dlouhotočných automatech, CNC frézkách nebo revolverových strojích. Tyto produkty zajišťují pevné a stabilní upnutí  používaného materiálu. Brání posunutí, zvyšuje přesnost obrábění a dovoluje efektivně zpracovat větší objem materiálu.

Řešení pro vyšší efektivitu a přesnost

Maximální přesnost ve výrobě má několik dopadů. Ušetříte spotřebu materiálu, kterou negativně ovlivňuje vyřazení zmetkových kusů. Další úsporou je menší podíl následné úpravy, samozřejmě se také úměrně zmenšuje nutná průběžná kontrola. S investicí do kvalitního strojního vybavení můžete efektivně navýšit, zrychlit a zpřesnit výrobu a zároveň zlepšit kvalitu provedení. I ve velké sériové výrobě můžete pracovat s jistotou stálé vysoké kvality. U méně početných zakázek získáte úsporu času.

Kleštiny a sklíčidla na míru konkrétnímu provozu

Kleštiny využívají podélně vedené drážky v samotném jejím těle. Dovolují tak stejnoměrně rozevřít čelisti, zasunout materiál a pevně ho upnout. Kleštiny jsou stabilní a dovolují také snadnější a rychlejší výměnu.

Pneumatická sklíčidla jsou vyráběna v 3- čelisťovém a 2- čelisťovém provedení. Upínání je aktivováno stlačeným vzduchem v rozmezí 1-7 barů. Stálost upínací síly zajišťuje po upnutí pákový mechanismus ve sklíčidle.

Běžnému obrábění tvrdých materiálů vyhovují tažné nebo tlačné kleštiny. Optimální typ je dobré konzultovat se specializovaným dodavatelem. Každá výroba klade odlišné nároky a může plně využít vhodně zvolený typ kleštiny. KORAN Rankov patří mezi dobře etablované dodavatele, který dodává nejen kvalitní kleštiny a upínače. V rámci nabídky dokáže pružně přizpůsobit rozsah nabídky i její objem. Zakázková kovovýroba přesných dílu pro stroje je doplněna prodejem a servisem CNC obráběcích strojů. Obraťte se na odbornou firmu a posuňte možností vlastní výroby o krok dál před konkurenci.

 

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun