tmv-510a-w

Obráběcí centra TONGTAI

Pátek 31.1.2020

Kvalitní technologické zázemí dokáže pomoci upevnit místo firmy na trhu. S moderním vybavením můžete nabídnout širší rozsah služeb, zlepšit kvalitu obrobků, ale také vypracovat zakázku s menší časovou ztrátou. Velkou úsporou je jednoznačně i omezení vzniku zmetků. Obráběcí centra ve všech směrech přináší vyšší efektivitu.

V modelové řadě Tongtai můžete vybírat CNC obráběcí stroje přesně na míru konkrétnímu výrobnímu programu. Představují zařízení pro malou, sériovou i nepřetržitou výrobu.  

V jediném zařízení můžete snížit nároky na pracovníky, stroj průběžně kontroluje kvalitu nástroje, i kvalitu výroby. Je možné významně omezit snížení kvality, a naopak zlepšit hospodaření s nástroji. Stroje podle konkrétního typu upozorní na potřebu výměny nástroje, úpravu rychlosti nebo jiných parametrů.

Současná technika dovoluje vybavit výrobní stroje systémy okamžitého měření, díky kterým lze navíc kompletní kontrolní a analytické zprávy automaticky ukládat, aniž byste museli zaznamenávat data ručně. I to je velkou úsporou času a vede k lepší analýze výroby.

Technologie je chráněna pevným a odolným krytem. Robustní stroje mají pevnou základnu, jsou stabilní a maximálně využívají prostor. Obráběcí centra TongTai jsou uzpůsobené pro horizontální i vertikální provoz. V rámci představené nabídky vám pomůžeme specifikovat konkrétní nároky a vybrat optimální typ.

Součástí dodávky zařízení je i proškolení obsluhy, plný záruční i pozáruční servis. Obráběcí centra přinesou zásadní efekt a zlepšení každému průmyslovému provozu. Využijte výhod spolupráce se světovou špičkou ve výrobě obráběcích strojů. Na webových stránkách MRG CZ vám nabízíme ucelený přehled dodávaných strojů včetně podrobné technické specifikace. Ochotně zodpovíme vaše dotazy.

 

 

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun