ez-series-w

O společnosti TONGTAI

Pátek 21.2.2020

Společnost TONGTAI se specializuje na vývoj a produkci zejména v oblasti obráběcích center, automatických soustruhů a vícevřetenných vrtacích a závitořezných strojů a stroje pro speciální účely. Svým klientům nabízí přístup k nejmodernějším technologiím a staví na pevných základech s již padesátiletou zkušeností na domácím i zahraničním trhu.

Svým klientům nabízí přístup k nejmodernějším technologiím a staví na pevných základech s již padesátiletou zkušeností na domácím i zahraničním trhu.

V průběhu let se TONGTAI profiluje jako garant mimořádně kvalitního výrobního zařízení pro průmysl a úspěšně rozvíjí i vlastní vývojové aktivity. Ve svém vývojovém centru se věnuje například dalšímu rozvoji šestiosého superrychlostního vrtacího stroje. V současné době má k dispozici tři plně profesionalizované závody, ve kterých operativně řídí flexibilní výrobu strojů pro linky velkých partnerů, dává však prostor i menším provozům a malým podnikatelům.

TONGTAI je držitelem atraktivních ocenění, například Metal Power Bed Fusion Additive Manufacturing Equipment, v hodnocení zlatá cena Taiwan Excellence, je nositelem ceny za průmyslovou udržitelnost od úřadu pro průmyslový rozvoj, ministerstva hospodářství, opakovaně byly hodnoceny i CNC soustruhy a vertikální obráběcí centra Ministerstvem hospodářství „Taiwan Excellence Awards“.
TONGTAI ve svých výrobních programech získává postupně také certifikát ISO-9001, ISO-50001, ISO-14001 a ISO 9002.
TONGTAI efektivně využívá inovace. V oblasti výzkumu se věnuje praktickému využití nového typu zpracování, jako je ultrazvukové asistované obrábění, laserové zpracování, 3D kovový tisk. Produkuje různé výrobní linky, které zahrnují vertikální / horizontální obráběcí centra, vertikální / horizontální soustruhy, víceúčelová obráběcí centra, vyvrtávací a frézovací soustruhy, zařízení na výrobu kovových aditiv, PCB stroje a zařízení na laserové zpracování. Dovoluje tak nabídnout v širokém záběru zařízení přesně na míru konkrétním potřebám klienta. TONGTAI je schopen najít řešení na klíč a export pro malé i velké provozy, a to jak ve strojním zařízení, tak speciálně upraveném softwaru.

Vizí společnosti TONGTAI je být dobrým partnerem, najít potenciál a rozšířit možnosti podnikání v oboru průmyslového zpracování. Zlepšit efektivitu práce, snížit náklady ušetřením času pracovníků, ale také maximalizovat využití materiálu. Přesným vedením a kontrolními mechanismy omezit vznik zmetků, snížit nároky na dodatečné úpravy.

Využijte i vy příležitost a zapojte obráběcí centa TONGTAI do svého provozu. Ušetřete čas a nabídněte svým zákazníkům širší portfolio služeb.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017

CHCIWWWSTRANKY.CZ  2022