hsm-8003-w

O společnosti EUMACH

Středa 15.1.2020

Firma Eumach byla založena již v roce 1988 a vybudovala si pověst kvalitního výrobce, který plně respektuje individuální potřeby jednotlivých průmyslových odvětví. Eumach investuje do neustálého vývoje výroby a zaměřuje se nejen na produkci CNC obráběcích strojů, ale i konvenčních horizontálních a vertikálních strojů. Širokou nabídkou a rozsahem strojního vybavení zaujímá velký podíl na trhu.

Kvalita obrobků je důležitá a spojuje komplexně průmyslovou výrobu. Jedině díky kvalitnímu strojnímu vybavení můžete i vy svým zákazníkům garantovat služby na vysoké úrovni.

Eumach dbá na každý krok v procesu výroby strojů od prvotního plánu, přes kontrolu kvality, výzkumu a servisu. Právem se řadí mezi nejlepší a nejžádanější výrobce. Získává si důvěru malých i velkých strojních provozoven a v modelových řadách dokáže nabídnout každému výrobnímu programu optimální řešení.

Představujeme vám modelové řady obráběcích center Eumach a věříme, že správným výběrem dokážete zlepšit konkurenceschopnost firmy. Kvalitní zařízení dokáží zvýšit efektivitu práce nejen rychlostí zpracování, ale také úrovní. Průběžnou automatickou kontrolou předchází odchylkám ve výrobě a vzniku zmetků, lépe hospodaří s materiálem a také s časem pracovníků. Využijte příležitost a vybavte provoz moderním zařízením. Eumach nabízí variabilní stroje pro malé, velké i nepřetržité provozy. Plně vyhoví parametry i vám a vašim nárokům.

 

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun