gts150-w

Multifunkční soustruhy Goodway

Pondělí 15.7.2019

Hledáte nové výrobní prostředky, které zásadním způsobem zefektivní výrobu? Goodway představuje optimální řešení. Multifunkční soustruhy vytvoří kvalitní základnu pro všechny běžné úpravy tvrdých materiálů. Pracují s jednoduchým ovládáním, dosahují mimořádné přesnosti a rychlosti. Jsou ideální pro malosériovou i kusovou výrobu, ušetří čas zpracování a dovolí rozšířit portfolio nabízených služeb.

Efektivní systém a synchronizace

Multifunkční soustruhy Goodway nabízí modely až se 12 polohovou revolverovou hlavou, která pracuje s vysokorychlostním indexováním. Rychlejší časy jednotlivých cyklů dovolují ve stejném čase zpracovat větší počet výrobků a tím posunují celkovou produktivitu práce. Zajímavá je také možnost průběžně měnit rychlost obrábění, aniž by bylo nutné přímo zasahovat do cyklu.

Revolverové hlavy otevírají použití několika poloh nástrojů, navíc pracují s jedním nebo oběma vřeteny současně. Hlavní vřeteno zpracovává obrobek a druhé podporuje další práci během otáčení a pracuje s dokonalou synchronizací. Soustruhy nabízí proces frézování tyčového materiálu, čelní frézování, čelní vrtání. Vřetena je možné programovat k práci samostatně i synchronně. Široký rozsah vřetenových motorů s konstantním výkonem zajišťuje plný výkon při většině otáček vřetena. Motory také flexibilněji reagují na zrychlení a zpomalení.

Široké spektrum využití

Moderní zařízení plně využívá pokročilé technologie. Výrobní činnosti je možné předem programovat. Stroj vždy postupuje automaticky přesně podle instrukcí. Vysoká přesnost snižuje náklady, zamezuje vzniku zmetků, šetří spotřebu materiálu. Zajímavá je také úspora pracovních sil. Soustruhy je možné snadno programovat a obsluha vystačí s průběžnou kontrolou. Bezpečnostní mechanismy předchází špatnému upevnění nástrojů, hlídají jejich opotřebení a upozorní na nutnou výměnu. Zařízení je navíc možné dál doplnit automatickým nebo poloautomatickým podavačem materiálu. Řada multifunkčních soustruhů Goodway často využívá vřetena a revolverové hlavy s dvojitým protilehlým závitem s možností osy C. Tato konfigurace umožňuje oběma revolverovým hlavám pracovat současně s jednou revolverovou hlavou na každém vřetenu, čímž je dosaženo maximální účinnosti.

Nabízíme vám kvalitní vybavení pro odborné dílny a výrobny. Ochotně vám přiblížíme technické specifikace konkrétních modelů a pomůžeme vybrat optimální typ s ohledem na náročnost vaší výroby a plánovaný rozsah prací. Kdykoli se na nás můžete obrátit, upravujeme nabízené portfolio soustruhů a frézek přesně na míru poptávce.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun