kummer-k250-w

KUMMER

Pátek 18.12.2020

Švýcarský výrobce obráběcích strojů a CNC obráběcích center využívá nejnovější technologie a inovace. V optimální kombinaci kvalitních a odolných materiálů dodává obráběcím nástrojům maximální přesnost. Ruku v ruce jdou optimalizované výrobní procesy. Rychlé a bezvadně vedené výrobní procesy dovolují pracovat s tvrdými materiály s maximální přesností. Díky natolik kvalitnímu strojnímu vybavení může každá řemeslná nebo výrobní firma rozšířit portfolio nabízených služeb a dosáhnout maximální soběstačnosti.

Výrobce plně garantuje vysokou jakost strojů pro malou a zakázkovou výrobu stejně jako pro sériovou.

Mimořádná flexibilita i přesnost výroby

Vlastní výrobu můžete díky efektivně řízeným procesům realizovat flexibilně. CNC obráběcí centra Kummer a i další vybavení dovoluje vysokou adaptabilitu. Výrobní řídí obsluha jen z pohledu kontroly.

Plně programovatelné jednotky se snadno ovládají a postupují podle zadání. Jednotlivé výrobní úkony řídí plynule a bez zbytečných prodlev. Zařízení zvyšuje automatizace samostatnou kontrolou nejen samotného procesu opracování obrobku. Kontroluje také stav nástrojů a pevnost upnutí. Výsledkem je tak nejen precizně opracovaný materiál, ale také úspora materiálu. Minimální vznik zmetků také vymezuje nižší nároky na kontrolu hotových obrobků a jejich následné další opracování.

Moderní CNC obráběcí stroje

Kummer staví pokrokové technologie také díky vlastnímu konstrukčnímu a vývojovému oddělení.

K přesnému obrábění vám může v širokém portfoliu doporučit tříosá, čtyřosá i pětiosá CNC centra. Moderní zařízení dovoluje zpracovat materiál s maximální přesností. Program řídí dílčí činnosti, které na sebe plynule navazují. Kummer tak dokáže obsáhnout individuální zadání a v rámci zakázkové výroby vyhovět i velmi náročným nebo specifickým požadavkům. Dlouhá životnost strojů, spolehlivost a minimální údržba podporují rozumné rozhodnutí pro investici do vybavení.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2023

Vyrobil FT Sun