sw20-w

Dlouhotočné automaty Goodway

Čtvrtek 4.7.2019

Moderní zařízení je vždy přínosem, rozšíří výrobní procesy, zajistí větší rozsah realizované práce a samozřejmě zlepší konkurenceschopnost výroby. Dlouhotočné automaty pracují s obrobky z pevných materiálů, jsou vhodným zařízením pro zakázkovou výrobu přesných strojních součástí. Dokážou zpracovat od jednoduchých návrhů až po dílce složitých tvarů.

Zrychlete a zpřesněte výrobu

Produktivní zařízení přesně kopíruje zadané pokyny. Ovládací jednotka dovoluje pracovat s různě složitými programy, ale dovoluje i zasáhnout a konkrétní postup flexibilně změnit. Automaty výrazně snižují podíl lidské práce. Dlouhotočný automat je schopen automaticky regulovat plynulé podávání materiálu, průběžně kontroluje upnutí materiálu i diagnostiku nástrojů. Garantuje dodržení programu a všemi kroky se snaží snížit zmetkovitost. Zavedení automatů je investice, která se však rychle vrátí menší spotřebou materiálu a vyšším výkonem.

Dlouhotočné automaty využívají především výkonné lineární vedení.  Řada dlouhotočných automatů Goodway představuje zdařilé modely, které mohou nabídnout až 9osé řízení a 4osý souřadnicový pohyb, který díky vysokorychlostnímu zabudování vřetena a kompletnímu nástrojovému systému s flexibilní konstrukcí pouzdra dosahuje mimořádného výkonu.

Všestranné zařízení

Zařízení nabízí soustružení, frézování, vrtání, řezání závitů a další komplikované pracovní požadavky a to až na úrovni mikro, realizuje přesné díly ve velkém rozsahu velikostí. Vzhledem k výše uvedeným výhodám je řada Goodway vynikajícím základem pro automobilový, elektronický, hodinářský, zdravotnický průmysl i další obory. Flexibilní nástrojové systémy dovolují opracování materiálu na přední, zadní a boční straně. Varianty obrábění podporují zadání více funkcí a podporují i další volitelné úpravy.

Výhodou zařízení je možnost dosáhnout i relativně složitých úkonů, jakým je například vrtání hlubokých děr. S vysokotlakým chladicím systémem může stroj zajistit nejlepší výkon vrtáku s hlubokými otvory. Odvalovací fréza poskytuje větší rozsah obrábění s vynikající přesností na povrchu. Nástroje poháněné úhlovým držákem dovolují snadné nastavení pro šikmé obrábění.

Projděte si aktuální nabídku, ochotně vám přiblížíme konkrétní možnosti jednotlivých zařízení a pomůžeme vybrat optimální variantu frézek i soustruhů na míru vašim potřebám a plánovanému rozvoji firmy.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun