Beze jména

CNC Soustruhy GOODWAY a CHIAN CHYUN

Pátek 29.3.2019

Poloautomatické nebo plně automatizované CNC soustruhy nabízí mnohonásobně rychlejší a přesnější práci. Systémy dovolí uložit nastavený program a řídí zpracování s minimálním zásahem obsluhy.

Soustruhy patří mezi běžné vybavení kovoobráběčských dílen. CNC soustruhy pomáhají posunout výrobu především v oblasti rychlosti obrábění. Uplatnění najdou při zpracování materiálu pro individuální zakázku, největšího efektu dosáhnou při zpracování velkého počtu stejných výrobků. Přesné zpracování a maximální rychlost pomůže firmě rozšířit portfolio služeb a posunout ji před konkurenci.

Efektivní automatizace

Klasické soustruhy přináší výhody v přesném zpracování, ale také jisté omezení. Výrobu je potřeba soustavně kontrolovat a ručně měřit nastavení materiálu i upnutí a vedení nástroje. Poloautomatické nebo plně automatizované CNC soustruhy nabízí mnohonásobně rychlejší a přesnější práci.

CNC soustruhy

Systémy dovolí uložit nastavený program a řídí zpracování s minimálním zásahem obsluhy. V současné době lze CNC stroje vybavit množstvím užitečných systémů pro měření, paletizaci a automatizaci výroby.  

U CNC soustruhů je vhodné využít i podavače tyčí. Lze tak minimalizovat práci obsluhy na průběžnou kontrolu nebo úpravu aktuálně zpracovávaného programu. Práce stroje je ve všech osách řízena výkonnými servomotorovými pohony díky nimž, lze dosáhnout velkého množství vyrobených dílců. Automatický systém také dokáže vyhodnotit a vést optimální rychlostí materiál, předchází vzniku zmetků a upozorňuje na aktuální stav nástrojů.

Podavače tyčí

Profesionální vybavení

Při výběru vhodného typu soustruhu je potřeba se řídit mnoha parametry. Současní výrobci nabízí široké spektrum zařízení, která dokonale vyhoví konkrétním požadavkům. Jelikož jsme sami výrobci v oblasti strojírenství nabízíme skutečně kvalifikovanou pomoc při výběru vhodného stroje. Našimi nejvíce prodávanými soustruhy jsou CNC soustruhy GOODWAY a CHIAH CHYUN.

Jedná se o robustní a léty prověřené stroje, vhodné pro opakovanou výrobu, dokáží zvýšit výrobní kapacitu při dodržení vysoké kvality opracování.

Všechny typy nabízených soustruhů splňují nároky na snadnou obsluhu, vysokou přesnost a také dlouhou životnost.

Pomůžeme vám specifikovat nároky vaší výroby a doporučíme optimální stroj, který nejvíce vyhoví vašim potřebám. Zajistíme dodání, instalaci a proškolení obsluhy. Jsme vám k dispozici v rámci kompletního záručního i pozáručního servisu.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2024

Vyrobil FT Sun