ez-series

CNC Obráběcí centra EUMACH, TONGTAI a EXTRON

Pondělí 15.4.2019

Jedná se o robustní a časem prověřené stroje vhodné i pro velmi náročnou výrobu. Tyto stroje jsou vybaveny nejmodernějšími řídicími systémy, lze je dovybavit měřícími sondami, paletizační i automatizační technikou. Tradičně jsou CNC obráběcí centra zařízení, která obrábí materiál ve vertikální poloze. Vhodnou variantou může být ale i obrábění v poloze horizontální. Vždy samozřejmě záleží na potřebách výroby.

Jedná se o robustní a časem prověřené stroje vhodné i pro velmi náročnou výrobu. Tyto stroje jsou vybaveny nejmodernějšími řídicími systémy, lze je dovybavit měřícími sondami, paletizační i automatizační technikou.

Tradičně jsou CNC obráběcí centra zařízení, která obrábí materiál ve vertikální poloze. Vhodnou variantou může být ale i obrábění v poloze horizontální. Vždy samozřejmě záleží na potřebách výroby.  Při výběru stroje je vždy potřeba zvážit potřeby zákazníka a zaměření jeho výroby. Vychází se z obráběných materiálů, velikosti a složitosti obrobků, ale také z požadovaného technologického postupu nebo používaných nástrojů.

CNC obráběcí centra jsou mimořádně efektivním nástrojem, který rozšíří možnosti výroby. Vysoce efektivním vedením výrobního procesu se podílí na spojení několika výrobních operací při jednom upnutí. Lze tak docílit vyššího počtu vyrobených dílců za daný čas.

 

Profesionální vybavení výroby

Výrobci EUMACH, TONGTAI nebo EXTRON shodně využívají výkonné hnací jednotky a kvalitní součásti, které předurčují využití center i pro výrobu komplikovaných dílců.

Obráběcí centra jsou investicí, která každou výrobu posune daleko před konkurenci. Dovolí rozšířit portfolio poskytovaných služeb nebo řadu výrobků. Pomáhá snižovat výrobní náklady a umožňuje produkovat větší počet výrobků. Zajistíme pro vaši firmu konkrétní CNC obráběcí centra, které plně vyhoví nárokům výroby a budou trvalým přínosem. Ochotně vám přiblížíme rozdíl mezi konkrétními typy a doporučíme vám optimální řešení.  Zajistíme dodání stroje, proškolení obsluhy a samozřejmě také kompletní záruční a pozáruční servis.

Kontaktujte nás

Copyright © 2017 - 2023

Vyrobil FT Sun